$1=28.06 UAH

Customer Testimonials

Відгук

Доброго дня! Я тут замовляв комбінацію препарату HepcinatPlus – це софосбувір та даклатосвір. Мені вони допомогли стати здоровим, побороти гепатит С генопит 3а. Приймати їх просто по одній таблетці один раз на день. Із побочок – трохи втомлювався більше і все. Тепер у мене все гаразд. Дякую сайту за доставку і людяність.

Average Rating:

Андрій Фастів 14:36:02 01-20-2019
Спасибо

Очень довольна заказом. Долго сомневалась, взвешивала за и против, считала деньги, не хотелось попасть на очередных мошенников, но все прошло отлично. Консультант очень помог выбрать то, что мне нужно, проконсультиро вал и даже посочувствовал )) Доставили полностью запечатанный препарат, целый, все акцизи на месте. Но и это не самое главное, главное – таблетки работают! Вируса больше не обнаружено! Спасибо огромное за помощь в лечении!

Average Rating:

Марина Андреевна Никополь 17:11:24 01-01-2019
Реальна допомога!

Рекомендую усім даний сайт: доступні ліки (втричі дешевші за ті, що рекомендував мені лікуючий лікар), порядність та чесність консультанта Анатолія, за що йому окреме велике дякую, швидка доставка, а найголовніше: препарати дійсно справжні: після 2-х тижнів прийому Віропак плюс вірусу вже немає. Дякую!

Average Rating:

Дмитро Тернопіль 09:36:34 08-06-2018
Реальна допомога!

Діагноз Гепатит прозвучав як вирок: лікуючий лікар спершу заспокоїв, сказав, що є нові універсальні ліки (єгипетський Даклатасвір для 1b генотипу: тепер я розумію, що це не ті ліки для моєї хвороби за вартість 1000 доларів). Я був у відчаї,адже таких коштів немав. Почав шукати інформацію в інтернеті попри те, що лікар заборонив купувати ліки через інтернет, наголошуючи про можливе шахрайство. Але я ризикнув і дякую Богу і Анатолію, що реально допоміг у виборі правильних ліків за доступною мені ціною. А тим хто має таку біду і ще сумнівається хочу сказати: не втрачайте часу і звертайтеся, це не шахраї, навідмінно від деяких лікарів. Уже після двох тижнів прийому препарату кількісний аналіз не виявив вірусу в крові, а печінкові показники теж прийшли в норму. Я щасливий. Ще раз дякую Анатолію і всій його команді за порядність, людяність та реальну допомогу, бо тепер я здоровий.

Average Rating:

Дмитро Тернопіль 08:37:32 08-06-2018
Реальна допомога!

Звістка про те, що у мене гепатитС змусила впасти у відчай.Лікар порадив єгипетсткий дженерик,але,я к виявилося пізніше, не такий,що підходив моєму генотипу (1b) та і за таку ціну, що просто опустилися руки та ще й попередив, що через інтернет працюють лише шахраї. Але безвихідь змусила розглянути усі варіанти. Так і натрапив на цей сайт. Пан Анатолій усе пояснив, порадив відповідний препарат за доступною ціною і згодився особисто зустрітися, щоб передати ліки з рук в руки. Уже після двох тижнів прийому вірусу в крові вже не було, печінкові аналізи прийшли до норми. Замовив у нього ще одну упаковку вже Новою поштою. Усіх тих,хто ще зволікає і сумнівається хочу запевнити у порядності людей, що реалізують ці препарати, а особливо пана Анатолія - дуже йому вдячний, що скерував мене і тепер я практично здоровий!

Average Rating:

23:29:46 08-03-2018