$1=26.66 UAH
Не можете знайти препарат?


 
Відгуки покупців
Відгук
«Доброго дня! Я тут замовляв комбінацію препарату HepcinatPlus – це софосбувір та даклатосвір. Ме ...»


Андрій Фастів

Спасибо
«Очень довольна заказом. Долго сомневалась, взвешивала за и против, считала деньги, не хотелось п ...»


Марина ... Никополь

Реальна допомога!
«Рекомендую усім даний сайт: доступні ліки (втричі дешевші за ті, що рекомендував мені лікуючий л ...»


Дмитро Тернопіль

Мова  УкраинскийRussian

в корзину

Доставка і оплата

Оплата замовленого Вами препарату здійснюється 3 способами: післяоплатою при отриманні замовлення через транспортну компанію (Нова Пошта або Автолюкс); перерахуванням коштів на карту Приватбанку; готівкою (можлива доставка кур’єром).

Доставка: доставка товарів в будь-яку точку України здійснюється надійними транспортними компаніями: Нова пошта та Автолюкс. При цьому оплата за товар здійснюється готівкою безпосередньо при отриманні товару або по передоплаті на картку ПриватБанку. Доставка товарів може здійснюватися кур'єром. Вартість такої доставки уточнюється з кожним клієнтом індивідуально.


Доставка і оплата

Рейтинг: 4.4 из 5 (голосов: 157 / отзывов: 157)

Доставка 1-3 доби по всім регіонам України: Київ та Київська область, Дніпро та Дніпровська область, Донецьк і Донецька область, Одеса і Одеська область, Луганськ і Луганська область, Крим та Кримська область, Запоріжжя та Запорізька область, Вінниця та Вінницька область, Полтава та Полтавська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область, Львів та Львівська область, Хмельницький та Хмельницька область, Житомир та Житомирська область, Черкаси та Черкаська область, Закарпаття та Закарпатська область, Миколаїв та Миколаївська область, Рівне та Рівненська область, Суми та Сумська область, Тернопіль та Тернопільська область, Херсон та Херсонська область, Чернігів та Чернігівська область, Волинь та Волинська область, Кропивницький та Кропивницька область, Чернівці та Чернівецька область, Севастополь та Севастопольська область.

Є питання? Безкоштовно проконсультуємо! Просто заповніть форму нижче.